Change font size

Welcome
Τώρα που μας βρήκες θα ανακαλύψεις την Αλήθεια που μας κρύβουν επιμελώς
Tα θέματα πονάνε κάποιους που επιθυμούν να επιβάλουν την νέα τάξη και να συντηρούν τον κόσμο σε μια διαρκείς ύπνωση και ένα βαθύ σκοτάδι, προκειμένου να μην αντιδράσει στις προθέσεις τους και στο διεστραμμένο σχέδιό τους.

Πολλά συμβαίνουν γύρο μας, ακόμα και οι ποιο δύσπιστοι αντιλαμβάνονται οτι κάθε μέρα γίνονται αλλαγές και πολλές φορές ακατανόητες απο κοινούς ανθρώπους.

Κάτι δεν πάει καλά.

Κάποια θέματα θα σας προβληματίσουν, αν δεν έχετε προβληματιστεί ακόμα.

Κάποια τα έχετε απλώς ακούσει αλλά δεν δώσατε σημασία ή σας τα πέρασαν με μαεστρία ώστε να μην αντιδράσετε.

Εμείς προσπαθούμε να Εμβαθύνουμε στα θέματα αυτά.
Πιστεύουμε οτι μας αφορούν όλους και οτι δεν μας ρωτάνε όταν παίζουν με το μέλλον το δικό μας και των παιδιών μας.

Η γνώση είναι προς όλους και όχι μόνο για τον εαυτό μας.

Τα συμπεράσματα τα αφήνουμε σε εσάς μιας και όλα τα συμπεράσματα είναι υποκειμενικά.

Επιθυμούμε να μας βοηθήσετε στην προσπάθεια να μεγαλώσουμε την θεματολογία μας και να συμβάλετε με τους προβληματισμούς σας, με την γνώση σας και τη γνώμη σας στην ελεύθερη έκφραση των ιδεών.

Γίνε μέλος στο φόρουμ και βοήθησε να διαδοθούν και οι δικές σου αλήθειες, γνώσεις και εμπειρίες!

Post a new topicPost a reply Page 1 of 5   [ 96 posts ]
Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Oλη η Αληθεια για Τα ΕΛΟΧΙΜ!!!!
Unread postPosted: 11 Aug 2008, 07:29 
Advanced Poster
Advanced Poster

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
h**p://video.google.com/videoplay?docid=1832933168499089349&ei=fsyfSOOkGIqk2wKQld09&q=%CE%A0%CE%95%CE%A1%CE%99+%CE%95%CE%9B%CE%A9%CE%A7%CE%99%CE%9C

h**p://orthodoxsaints.freeforums.org/portal.php

Profile  

Post subject: Re: Oλη η Αληθεια για Τα ΕΛΟΧΙΜ!!!!
Unread postPosted: 11 Aug 2008, 17:30 
Member
Member

Have thanks: 1 time
ο ομιλητης μιλά σωστά κατά την ταπεινή μου άποψη
και φαίνεται γνώστης
ΣΟΛΩΝ ΜΗΠΩΣ ΟΜΙΛΕΙΣ ΕΣΥ?

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 11 Aug 2008, 17:38 
Advanced Poster
Advanced Poster

Oxi δεν μιλαω εγω αλλα θα εχουμε και συνεχεια με τετοια ενημερωτικα βιντεο για ολες τις πλανες το μονο που θελουμε να μαθουμε ειναι ποιος ειναι ο γεροντας που τα λεει αυτα για να παει μια βολτα απο την συνοδο να τους τα πει ή ειναι γκουρου???Οποιος εχει λεπτομερειες ας μας τα πουν για να γινει πληρεις ενημερωση στον λαο σε συνεργασια του γεροντα με την Συνοδο :-) :-) :-)

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 18 Aug 2008, 01:54 
New Member
New Member

Has thanked: 2 time
Γεια σε ολους.Πρωτη φορα γραφομαι σε forum και κατ'αρχην θελω να δωσω συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια στο site ασχετα με το αν συμφωνουμε (σε διαφορα θεματα) ή οχι.Το παιδι που εφτιαξε το videaki εχει φτιαξει μια σειρα απο videos στο youtube με το ονομα ''σχεδιο blue beam''.Τα εχω παρακολουθησει με μεγαλη προσοχη και προσπαθω κι εγω,οπως ολοι μας ,να βγαλω μια ακρη.Ειχα αρχισει κι εγω να αμφισβητω τα λεγομενα και τα γραφομενα του κυριου Λιακοπουλου.Παρ'ολα αυτα, τα γεγονοτα τον τελευταιο καιρο (πολεμος,προβλημα με το νερο και αλλα πολλα) με εχουν μπερδεψει παρα πολυ κι με λιγα λογια εχω χασει την μπαλα.Απλα ετσι για αρχη ηθελα να πω οτι καλο ειναι να μην ειμαστε απολυτη σε αυτα που λεμε και να ψαχνουμε συνεχεια χωρις να αμφισβητουμε κανεναν.Καλα ειναι αυτα που λεει ο φιλος στο video αλλα οποιος εχει δει (και πιστευω οτι ειναι πολλοι απο εσας) το zeitgeist και πιστευει βεβαια αυτα που λεει το ντοκυμαντερ τοτε θα εχει μεσα του μια γενικη αμφισβητηση γενικα για τον χριστιανισμο και για ολα αυτα τα στοιχεια που παραθετει ο φιλος μας στο video.Θα τα ξαναπουμε...

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 19 Aug 2008, 01:05 
Advanced Poster
Advanced Poster

na_funky_kotes wrote:
Γεια σε ολους.Πρωτη φορα γραφομαι σε forum και κατ'αρχην θελω να δωσω συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια στο site ασχετα με το αν συμφωνουμε (σε διαφορα θεματα) ή οχι.Το παιδι που εφτιαξε το videaki εχει φτιαξει μια σειρα απο videos στο youtube με το ονομα ''σχεδιο blue beam''.Τα εχω παρακολουθησει με μεγαλη προσοχη και προσπαθω κι εγω,οπως ολοι μας ,να βγαλω μια ακρη.Ειχα αρχισει κι εγω να αμφισβητω τα λεγομενα και τα γραφομενα του κυριου Λιακοπουλου.Παρ'ολα αυτα, τα γεγονοτα τον τελευταιο καιρο (πολεμος,προβλημα με το νερο και αλλα πολλα) με εχουν μπερδεψει παρα πολυ κι με λιγα λογια εχω χασει την μπαλα.Απλα ετσι για αρχη ηθελα να πω οτι καλο ειναι να μην ειμαστε απολυτη σε αυτα που λεμε και να ψαχνουμε συνεχεια χωρις να αμφισβητουμε κανεναν.Καλα ειναι αυτα που λεει ο φιλος στο video αλλα οποιος εχει δει (και πιστευω οτι ειναι πολλοι απο εσας) το zeitgeist και πιστευει βεβαια αυτα που λεει το ντοκυμαντερ τοτε θα εχει μεσα του μια γενικη αμφισβητηση γενικα για τον χριστιανισμο και για ολα αυτα τα στοιχεια που παραθετει ο φιλος μας στο video.Θα τα ξαναπουμε...
Φίλε μου ειναι παγια τακτικη καποιον να μας μπερδευουν και ειδικα τους χριστιανους και το κανουν χρησιμοποιοντας και παραπιοντας ολα τα ιερα κείμενα ασυστολα στον βωμο της κονομισιας και του αθεισμου.Λογικο ειναι να επικαλουνται μεχρι και τους αγιους αφου δεν τους πιστευουν καν........Φαντασου εγω λεμε να βγαζω βιβλια που λενε για τον μωαμεθ χωρις καν να τον πιστευω.Θα γραφω και θα λεω οτι μου ερχετε,εξαλου θα πιστευω μονο στην τσεπη μου,θα μπορω να παραποιω ολα τα κειμενα χρησιμοποιοντας οτι και οποιον θελω οπως θελω...ΚΑΙ Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ....

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 19 Aug 2008, 01:13 
Advanced Poster
Advanced Poster

Και κάτι ακομα σχετικα με τα ΕΛΟΧΙΜ δεν μας εχει απαντησει σε ολα αυτα ο ΚΥΡΙΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ....λοιπον περιμενουμε απαντησεις συμφωνα με το βιντεο ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΛΕΟΝ

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 19 Aug 2008, 02:40 
New Member
New Member

Αυτο που προσπαθω να μαθω,για να βαλω τα πραγματα σε μια λογικη σειρα,ειναι το ποιοι μας μπερδευουν και ποιος ακριβως ειναι ο σκοπος τους.Αυτοι που εβγαλαν το zeitgeist παντως ,για παραδειγμα,δεν νομιζω να εγιναν και πολυ πλουσιοι μετα την κυκλοφορια του video.
Βασικα δεν μιλω συγκεκριμενα για το θεμα των Ελοχιμ αλλα γενικα για ολα αυτα τα στοιχεια που βγαινουν στο φως κατα καιρους και τα οποια προσπαθουμε ολοι να συνδεσουμε μεταξυ τους για να βγαλουμε μια ακρη.Και οσο καλα κι αν ψαξεις παντα θα βρεις ενα τοιχο μπροστα σου ο οποιος γραφει πανω ειτε Χριστιανισμος,ειτε NWO,ειτε Λιακοπουλος,ειτε κι εγω δεν ξερω τι...
Φαντασου καποιον που δεν εχει σχεση με καποια θρησκεια και ειναι ασχετος γενικα με αυτα τα θεματα να δει το zeitgeist,μετα να μαθει για το σχεδιο blue beam,στα καπακια να διαβασει και τα 6 βιβλια του ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ... και μετα δει το παραπανω βιντεο.Αληθεια ποια νομιζετε οτι θα ειναι η γνωμη του?Εγω παντως πιστευω οτι θα τα πεταξει ολα απο το μπαλκονι του και θα μπει πρωτος στην σειρα του χρονου για να βγαλει την καινουργια ταυτοτητα και θα ειναι πρωτος σε λιγα χρονια απο αυτους που θα βαλουν το τσιπακι...

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 19 Aug 2008, 13:17 
Advanced Poster
Advanced Poster

na_funky_kotes wrote:
Αυτο που προσπαθω να μαθω,για να βαλω τα πραγματα σε μια λογικη σειρα,ειναι το ποιοι μας μπερδευουν και ποιος ακριβως ειναι ο σκοπος τους.Αυτοι που εβγαλαν το zeitgeist παντως ,για παραδειγμα,δεν νομιζω να εγιναν και πολυ πλουσιοι μετα την κυκλοφορια του video.
Βασικα δεν μιλω συγκεκριμενα για το θεμα των Ελοχιμ αλλα γενικα για ολα αυτα τα στοιχεια που βγαινουν στο φως κατα καιρους και τα οποια προσπαθουμε ολοι να συνδεσουμε μεταξυ τους για να βγαλουμε μια ακρη.Και οσο καλα κι αν ψαξεις παντα θα βρεις ενα τοιχο μπροστα σου ο οποιος γραφει πανω ειτε Χριστιανισμος,ειτε NWO,ειτε Λιακοπουλος,ειτε κι εγω δεν ξερω τι...
Φαντασου καποιον που δεν εχει σχεση με καποια θρησκεια και ειναι ασχετος γενικα με αυτα τα θεματα να δει το zeitgeist,μετα να μαθει για το σχεδιο blue beam,στα καπακια να διαβασει και τα 6 βιβλια του ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ... και μετα δει το παραπανω βιντεο.Αληθεια ποια νομιζετε οτι θα ειναι η γνωμη του?Εγω παντως πιστευω οτι θα τα πεταξει ολα απο το μπαλκονι του και θα μπει πρωτος στην σειρα του χρονου για να βγαλει την καινουργια ταυτοτητα και θα ειναι πρωτος σε λιγα χρονια απο αυτους που θα βαλουν το τσιπακι...
Του αλλοιώσαι καιρούς και νόμους λενε τα πατερικα κείμενα.ΓΥΡΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ και αφηστε ολα τα αλλα γιατι χανομαστε....

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 19 Aug 2008, 21:16 
New Member
New Member

Δεν με καλυπτει η απαντηση αυτη...Αν θελει και καποιος αλλος παρακαλω ας συνεχιστει αυτη η συζητηση.

Θα είν' αργά όταν θα βρισκόμαστε στο ξόδι
TXC

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 19 Aug 2008, 22:09 
Advanced Poster
Advanced Poster

na_funky_kotes wrote:
Δεν με καλυπτει η απαντηση αυτη...Αν θελει και καποιος αλλος παρακαλω ας συνεχιστει αυτη η συζητηση.
Φυσικο ειναι να μην σε καλυπτει αν θες καλυψη διαβασε τα 4 ευαγγελια και την αποκαλυψη για αρχη μετα διαβασε την πατρολογία και συζητησε με τον πνευματικο σου να σου συστησει με ποια σειρα θα διαβασεις αληθινα πνευματικα και πατερικα κειμενα και βιβλια και οχι διαφορες σαβουρες που πουλανε επιτηδηοι,ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ,εχε το νου σου γιατι ολα αυτα θα σε πανε σε αλλους δρομους απωλειας και Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΟ

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 19 Aug 2008, 22:45 
New Member
New Member

Προτιμω να προσεξω το ΜΥΑΛΟ μου πρωτα και υστερα θα δω τι θα κανω και με την ψυχη μου.Σ'ευχαριστω για την συμβουλη παντως.

Θα είν' αργά όταν θα βρισκόμαστε στο ξόδι
TXC

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 20 Aug 2008, 02:33 
Member
Member

αυτος που μιλαει στο βιντεο μου φαινεται ειναι ο προεδρος του συνδεσμου ''πυρινη ρομφαια'' .μπορει να κανω και λαθος,αλλα η φωνη του μοιαζει πολυ

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 22 Aug 2008, 19:16 
Guest
Guest

ETOIMOS wrote:
αυτος που μιλαει στο βιντεο μου φαινεται ειναι ο προεδρος του συνδεσμου ''πυρινη ρομφαια'' .μπορει να κανω και λαθος,αλλα η φωνη του μοιαζει πολυ

Κατά την ταπεινή μου άποψη νομίζω ότι πρέπει να γνωρίζουμε ποιος μιλάει στα video.Είμαι σίγουρος ότι η κρίση μας θα είναι πολύ καλύτερη.

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 22 Aug 2008, 19:50 
Poster
Poster

Has thanked: 23 time
Have thanks: 8 time
Solon, εφόσον επικαλείσαι την Ιερά Σύνοδο με όλο το σκυλολόι που κυκλοφορεί εκεί μέσα, καταλαβαίνω γιατί έχεις τόσο μεγάλο κόλλημα με τον κάθε Λιακόπουλο...στο κάτω κάτω κανένας δέν είπε να παρατήσουμε την ορθοδοξία, είδες πουθενά να το λέει αυτό κάποιος...?
Με λίγα λόγια, είναι πολύ αλαζονικό να θεωρείς οτι ΕΣΥ μόνο είσαι σωστός ορθόδοξος και όλοι οι υπόλοιποι κοιμόμαστε και πλανώμαστε πλάνην οικτράν...επίσης όπως σου έχω ξαναπεί και παλιότερα, το ύφος σου γενικά μόνο ορθοδοξία και ταπεινοφροσύνη δέ θυμίζει...εκτός αν είσαι και ο ίδιος παπάς και έχεις το όνειρο να γίνεις ξέρω γω αρχιμανδρίτης κάποτε...
Και κάτι τελευταίο...δέν το βλέπω και πολύ ωραίο να διαφημίζεις συνεχώς κομμάτια του site ή του forum σου ή ότι άλλο είναι...γεμίζεις κάθε γωνία του forum με δημοσιεύσεις σου συνέχεια με τα ίδια πράγματα/πρόσωπα...μας τα είπες, μας τα ξαναείπες...
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΦΙΛΕ SOLON...ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ, ΝΑ ΠΛΑΝΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΕΠΛΑΝΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ?
ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ, ΛΥΠΗΣΟΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Με αγάπη Αλέξανδρος

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 23 Aug 2008, 07:36 
Advanced Poster
Advanced Poster

alexandr0s wrote:
Solon, εφόσον επικαλείσαι την Ιερά Σύνοδο με όλο το σκυλολόι που κυκλοφορεί εκεί μέσα, καταλαβαίνω γιατί έχεις τόσο μεγάλο κόλλημα με τον κάθε Λιακόπουλο...στο κάτω κάτω κανένας δέν είπε να παρατήσουμε την ορθοδοξία, είδες πουθενά να το λέει αυτό κάποιος...?
Με λίγα λόγια, είναι πολύ αλαζονικό να θεωρείς οτι ΕΣΥ μόνο είσαι σωστός ορθόδοξος και όλοι οι υπόλοιποι κοιμόμαστε και πλανώμαστε πλάνην οικτράν...επίσης όπως σου έχω ξαναπεί και παλιότερα, το ύφος σου γενικά μόνο ορθοδοξία και ταπεινοφροσύνη δέ θυμίζει...εκτός αν είσαι και ο ίδιος παπάς και έχεις το όνειρο να γίνεις ξέρω γω αρχιμανδρίτης κάποτε...
Και κάτι τελευταίο...δέν το βλέπω και πολύ ωραίο να διαφημίζεις συνεχώς κομμάτια του site ή του forum σου ή ότι άλλο είναι...γεμίζεις κάθε γωνία του forum με δημοσιεύσεις σου συνέχεια με τα ίδια πράγματα/πρόσωπα...μας τα είπες, μας τα ξαναείπες...
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΦΙΛΕ SOLON...ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ, ΝΑ ΠΛΑΝΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΕΠΛΑΝΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ?
ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ, ΛΥΠΗΣΟΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Με αγάπη Αλέξανδρος
Να εισαι καλα φιλε μου στην συνοδο κυκλοφορει σκυλολοι και με τον Λ δεν εχω τιποτα αλλα με τις πλανες που διαδιδει και λυπαμαι γιατι θα επρεπε να εχουν επιλυφθει αλλοι και οχι να ασχολουμε εγω.Δεν ειμαι καθολου σωστος ορθοδοξος και εχω πολυ μεγαλες και βαριες αμαρτιες αλλα η ταπεινοφροσυνη δεν ισχυει οταν εχουμε απεναντι μας ανθρωπους που διδασκουν διαφορετικα απο τον ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.Οσο για την διαφημιση που λες δεν ισχυει κατι τετοιο απλα θελω να ποσταρω καποια θεματα που εχω στην σελιδα μου και εδω αλλα επειδη δεν εχω απεριοριστο χρονο καθε μερα το κανω με αυτον τον τροπο για συντομια.Λυπαμαι τα ματια σου και τα αυτια σου και δεν σου ζηταω να ακολουθησεις κανεναν και σε σεβομαι,εσυ μπορεις να σεβαστεις λιγο εμενα που αισθανομαι οτι μονος μου τα λεω και τα ακουω???Το φορουμ δεν ειναι για να λεμε τις αποψεις μας???Η ανηκει συγκεκριμενα σε διαπλεκομενα συμφεροντα??Δεν νομιζω για αυτο τα γραφω εδω...Με συγχωρεις αν σε επρηξα δεν ειχα αυτη την διαθεση

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 23 Aug 2008, 09:34 
Poster
Poster

Has thanked: 23 time
Have thanks: 8 time
Sωστά, το forum είναι για να λέμε τις απόψεις μας...αλλά μας λές συνέχεια τα ίδια πράγματα για τα ίδια πρόσωπα και επανειλημμένα σου έχουν κάνει παράπονα και άλλα παιδιά του forum...αρα τί μπορεί να σημαίνει αυτό...?οτι είμαστε όλοι διαπλεκόμενοι ή οτι απλά κούρασες με την επιμονή και το κόλλημά σου...?
Τα είπες, τα ξαναείπες...όποιος θέλει τα δέχεται και όποιος δεν θέλει τα απορρίπτει...το να γεμίζεις όμως όλο το forum με τις ίδιες και τις ίδιες ειρωνικές αναφορές, δέ νομίζω οτι βοηθάει, το αντίθετο μάλιστα...όπως διαπιστώνεις προκαλεί αντιδράσεις

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 23 Aug 2008, 18:32 
Σόλων Σόλων.......................

Post subject:
Unread postPosted: 25 Aug 2008, 15:35 
Good Poster
Good Poster

ωχ.....
πολλυ δουλεια αφοτου επεστρεψα...
ειρηνη ημιν!
ο καθενας εχει διαφορετικες αποψεις ρε παιδια!!!!!!
σε μερικα και εγω ψαχνομαι σε οτι λεει ο λιακο σε αλλα απλα τα θεωρω οτι ειναι τριχες .....το βασικοτερο για μενα ειναι να διαβαζουμε τους ανθρωπους!!!!!!!μακαρι να γνωριζαμε το τι θα συμβει!!!!!
αλλα ισως και να ειναι καλυτερα ετσι!!!!!διαβαζετε τα αρχαια κειμενα ...
για μενα και σιγουρα ο καθενας μας και εγω βεβαια θα βρει καποια μικρη εστω αληθεια!
ευλογημενοι να ειμαστε ολοι μας!!!!!!
καλη εποχη σε ολο το πουλμαν εδω μεσα ευχομαι και με υγεια!!!
οπως κυλα ο χρονος ετσι θα κυλλησουμε κι εμεις!!! με σεβασμο.
χρηστος υδραυλικος.-να στε καλα ολοι.-

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 26 Aug 2008, 08:27 
Advanced Poster
Advanced Poster

ydraylikos wrote:
ωχ.....
πολλυ δουλεια αφοτου επεστρεψα...
ειρηνη ημιν!
ο καθενας εχει διαφορετικες αποψεις ρε παιδια!!!!!!
σε μερικα και εγω ψαχνομαι σε οτι λεει ο λιακο σε αλλα απλα τα θεωρω οτι ειναι τριχες .....το βασικοτερο για μενα ειναι να διαβαζουμε τους ανθρωπους!!!!!!!μακαρι να γνωριζαμε το τι θα συμβει!!!!!
αλλα ισως και να ειναι καλυτερα ετσι!!!!!διαβαζετε τα αρχαια κειμενα ...
για μενα και σιγουρα ο καθενας μας και εγω βεβαια θα βρει καποια μικρη εστω αληθεια!
ευλογημενοι να ειμαστε ολοι μας!!!!!!
καλη εποχη σε ολο το πουλμαν εδω μεσα ευχομαι και με υγεια!!!
οπως κυλα ο χρονος ετσι θα κυλλησουμε κι εμεις!!! με σεβασμο.
χρηστος υδραυλικος.-να στε καλα ολοι.-
:( :(

Profile  

Post subject:
Unread postPosted: 03 Sep 2008, 00:22 
Moderator
Moderator

Has thanked: 302 time
Have thanks: 167 time
Αλεξανδρε, γεια στο στομα σου, ο Θεος να σε εχει παντα καλα.
Ήμαρτον πια ρε Σολωνα! Ήμαρτον.
Ειδικα οταν ακουω για την ιερα συνοδο και οτι κατεβαινει το Αγιο Πνευμα στο σκυλολοι, και στους παππαδες καριερας, τι να πω;
Ξενοκρατη χιλια συγνωμη αλλα δεν μπορουσα να κρατηθω.
Επισης ποιος ειπε οτι τα βιβλια του Λιακο, ειναι ευαγγελια.
Τοσα και τοσα γραφονται καθημερινα. Οποιος θελει τα δεχεται, οποιος θελει τα απορριπτει, οποιος θελει ερευνα.
Θελω να πιστευω πως αυτο το φορουμ ειναι φορουμ ερευνας και αναζητησης της αληθειας.
Αυτα που διαβαζω και ακουω μερικες φορες, ειναι πολυ ταλιμπανιστικα.
Τι παει να πει πλανη και αηδιες.
Πες Χριστιανε μου την γνωμη σου και την θεωρια σου ασε με να ερευνησω κ εγω και ασε τους χαρακτηρισμους "εισαι πλανεμενος" και "αν δεν μετανοιωσεις θα τιμωρηθεις".
Ρε μανια να επιβαλουν την γνωμη τους και την αληθεια τους μερικοι εδω μεσα.
Εγω δηλωνω Χριστιανος και προσπαθω να ειμαι οσο μπορω καλυτερος στο μετρο που μπορω. Αλλα πες πως δεν ειμαι. Δεν εχω το δικαιωμα να μπω να ρωτησω να ψαξω να πω μια αλλη γνωμη, επειδη μερικοι, ειναι ταλιμπαν; Ακους εκει κατι πραγματα. Μεχρι τωρα ρε Σολωνα σε αντιμετωπιζα με υπομονη και κατανοηση. Αλλα σημερα το καταντησες αηδια.
Αντε παρε και τους αλλους ταλιμπαν που κανεις παρεα και φιαχτε ενα φορουμ σωσμενων και ασε εμας τους Αντιχριστους τους πλανεμενους να καουμε στην κολαση.
Εαν παραφερθηκα φιλοι διαχειριστες, μπαναρετε με, αλλα δεν μετανοιωνω για ουτε μια λεξη απ αυτα που ειπα. Επισης δεν θα σας κρατησω καμια κακια, γιατι κατανοω το δυσκολο εργο σας. :(

Profile  

Post a new topicPost a reply Page 1 of 5   [ 96 posts ]
Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next