Change font size

Welcome
Τώρα που μας βρήκες θα ανακαλύψεις την Αλήθεια που μας κρύβουν επιμελώς
Tα θέματα πονάνε κάποιους που επιθυμούν να επιβάλουν την νέα τάξη και να συντηρούν τον κόσμο σε μια διαρκείς ύπνωση και ένα βαθύ σκοτάδι, προκειμένου να μην αντιδράσει στις προθέσεις τους και στο διεστραμμένο σχέδιό τους.

Πολλά συμβαίνουν γύρο μας, ακόμα και οι ποιο δύσπιστοι αντιλαμβάνονται οτι κάθε μέρα γίνονται αλλαγές και πολλές φορές ακατανόητες απο κοινούς ανθρώπους.

Κάτι δεν πάει καλά.

Κάποια θέματα θα σας προβληματίσουν, αν δεν έχετε προβληματιστεί ακόμα.

Κάποια τα έχετε απλώς ακούσει αλλά δεν δώσατε σημασία ή σας τα πέρασαν με μαεστρία ώστε να μην αντιδράσετε.

Εμείς προσπαθούμε να Εμβαθύνουμε στα θέματα αυτά.
Πιστεύουμε οτι μας αφορούν όλους και οτι δεν μας ρωτάνε όταν παίζουν με το μέλλον το δικό μας και των παιδιών μας.

Η γνώση είναι προς όλους και όχι μόνο για τον εαυτό μας.

Τα συμπεράσματα τα αφήνουμε σε εσάς μιας και όλα τα συμπεράσματα είναι υποκειμενικά.

Επιθυμούμε να μας βοηθήσετε στην προσπάθεια να μεγαλώσουμε την θεματολογία μας και να συμβάλετε με τους προβληματισμούς σας, με την γνώση σας και τη γνώμη σας στην ελεύθερη έκφραση των ιδεών.

Γίνε μέλος στο φόρουμ και βοήθησε να διαδοθούν και οι δικές σου αλήθειες, γνώσεις και εμπειρίες!

Post a new topicPost a reply Page 1 of 3   [ 44 posts ]
Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Ένα γράμμα για όλα τα μέλη...!!
Unread postPosted: 07 Feb 2009, 02:19 
Advanced Member
Advanced Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 3 time
Αγαπητοί μου αδελφοί,

Όλοι σίγουρα θα έχετε μείνει με την απορία. Ποιός είναι αυτός, τι μας λέει, τι κάνει, πολύ ύποπτος φαίνεται... Τι βγαίνει παντού και φωνάζει? Τι διαφορετικό έχει από τους άλλους? Γιατί να τον ακούσουμε? Μετά από τόσες απάτες παίζει να βρέθηκε ένας έμπιστος? Γιατί αυτός?
Αφήστε με να σας εξηγήσω, παρακαλώ...
Δεν διαφέρω από εσάς. Ονειρεύομαι κι εγώ μία ελεύθερη χώρα. Έναν πλανήτη χωρίς πολέμους, χωρίς φασαρίες, χωρίς εγωϊστές, χωρίς ανεργία. Έναν πλανήτη χωρίς ρατσισμό, χωρίς άλλους θανάτους αθώων! Μήπως δεν υπέφερα κι εγώ την ανεργία? Μήπως δεν πέρασα δύσκολα? Κι όμως, τώρα είμαι εδώ... Καταλαβαίνω το πρόβλημά σας απόλυτα. Κοιτάξτε με, είμαι ένας από εσάς...αντιπροσωπεύω την φωνή σας!
Πάνε οι φτηνές δικαιολογίες των "μεγάλων εμπόρων". Αυτή Νέα Τάξη Πραγμάτων που σας κυνηγάει δεν θα ζήσει πια. Έφτασε το τέλος της. Το όνειρό της για μία Παγκοσμιοποίηση της γύρισε μπούμερανγκ. Βρήκαμε την υπόγεια χούντα της, την ρίξαμε. Τώρα θα χρησιμοποιήσουμε προς όφελός μας όλη αυτή την Παγκοσμιοποίηση ώστε να ζήσουμε εν ειρήνη. Τι ειρωνία, ε? Κι όμως, φαίνεται πως είμαστε ικανοί τελικά... Μπορέσαμε να εκμεταλλευτούμε το όπλο του εχθρού μας. Κοιτάξτε που φτάσαμε. Όλοι μαζί...από τον πιο απλό εργάτη εώς και τον πιο έμπειρο συνομωσιολόγο.

Τα καλά νέα είναι πως θα είμαστε ελεύθεροι από τα παιχνίδια του μυαλού που λέγονται θρησκεία. Πάει το New Age των Illuminati. Πάει κι η Καθολική Εκκλησία των εγκλημάτων, οι αιρετικοί που βγάζουν τόσα λεφτά εξαπατώντας τον κόσμο, οι παλιομοδιτες Ορθόδοξοι... Αυτά είναι παρελθόν, ξεπερασμένα για την εποχή μας! Εμείς χτίζουμε το μέλλον μας πάνω στην σωστή παιδεία και στην επιστήμη, φίλοι μου.
Τέρμα πια οι πόλεμοι στα ονόματα των θρησκειών. Η θρησκεία πρέπει να φύγει. Έφερε πολέμους, πάρα πολλούς, δεν γίνεται να ανεχτούμε άλλες δικαιολογίες. Μπορούμε να είμαστε και μόνοι μας καλοί κι όχι από φόβο για την μεταθάνατον ζωή! Ας βρούμε όλοι τον καλό Θεό που μας διδάσκουν όλες αυτές οι θρησκείες, ας κρατήσουμε τις ηθικές τους αξίες. Τόσοι άθεοι υπάρχουν και είναι τόσο ευγενικοί και καλοί, σωστά? Έτσι κι εμείς!

Τέρμα πια και όλα αυτά που μας χωρίζουν. Τέρμα πια τα σύνορα στις χώρες μας, δεν είμαστε πια στρατιωτάκια, είμαστε άνθρωποι και θέλουμε να ζήσουμε! Ας σβήσουμε αυτές τις ψεύτικες γιορτές όπου όλοι κάνουν τους καλούς. Ας κάνουμε την κάθε μέρα γιορτή, αδέλφια μου! Ακόμα κι οι γλώσσες μας χωρίζουν, κι εκεί κρύβεται ρατσισμός. Τελικά ίσως είχε κάπου δίκιο η Νέα Τάξη Πραγμάτων... Θα ζούμε ελεύθεροι από τα δεσμά του ρατσισμού... Όχι άλλος φανατικός πατρωτισμός και νεοναζί, ελευθερία σε όλους...

Μην ξεχνάτε, δεν είμαι ηγέτης...είμαι ένας από εσάς. Είμαι όλες σας οι γροθιές ενωμένες, όλα σας τα δάκρυα κι οι αναστεναγμοί μαζί, όλοι σας οι πόθοι ενωμένοι... Είμαστε ένα, μαζί, φίλοι κι αδελφοί!

Μαζί για ένα καλύτερο μέλλον,
ο Αντίχριστος :shock:

:bigthink:

Πίστη, αγάπη, ελπίδα...όλα τα άλλα σβήνουν...
GammaRay has been thanked by:

Profile  

Post subject: Re: Ένα γράμμα για όλα τα μέλη...!!
Unread postPosted: 07 Feb 2009, 02:41 
Επίτιμο Μέλος
Επίτιμο Μέλος

Have thanks: 16 time
:| :| :| :| :| :| :| :| :|

Profile  

Unread postPosted: 07 Feb 2009, 11:33 
Member
Member

Have thanks: 0 time
:x

Last edited by internet_robber on 08 Feb 2009, 01:08, edited 1 time in total.

Profile  

Unread postPosted: 07 Feb 2009, 14:43 
Good Poster
Good Poster

Has thanked: 2 time
Have thanks: 1 time
Κι εγώ ειλικρινά δεν κατάλαβα ούτε το πνεύμα, ούτε και τη σκοπιμότητα του πρώτου ποστ. Δηλαδή τι ότι και καλά δε χρειαζόμαστε τη θρησκεία;;; Και ο υπογραφων τα λέει αυτά;;; Δεν πάμε καλά.... :-P :-P

Profile  

Unread postPosted: 07 Feb 2009, 14:47 
Επίτιμο Μέλος
Επίτιμο Μέλος

Has thanked: 80 time
Have thanks: 95 time
Ρε παιδιά έλεος... Δεν τα λέει ο GammaRay αυτά...Απλά έφτιαξε ένα γράμμα όπως πιθανόν να το έστελνε ο Αντίχριστος όταν θα παρουσιαζόταν για να δείξει ότι είναι απλός άνθρωπος... Είναι φανταστικό δημιούργημα...

Profile  

Unread postPosted: 07 Feb 2009, 15:24 
Advanced Member
Advanced Member

Ήθελα να σας δείξω πιο παραστατικά την άποψή μου απλώς. :D

Πιστεύω πως ο Αντίχριστος θα το παίξει αντι-νεοταξικός, αν και τα κυκλώματά εκεί θα τον βοηθήσουν να ανέβει στην εξουσία. :cool:

Profile  

Unread postPosted: 07 Feb 2009, 17:33 
Επίτιμο Μέλος
Επίτιμο Μέλος

Has thanked: 155 time
Have thanks: 207 time
:bigthink: :D

Profile  

Unread postPosted: 07 Feb 2009, 20:04 
Επίτιμο Μέλος
Επίτιμο Μέλος

Has thanked: 132 time
Have thanks: 99 time
Ωραίος GammaRay! Και αυτό θα το κάνει, γιατί όχι; Ό,τι μπορεί να βοηθήσει το σκοπό του, είναι καλοδεχούμενο. Θα το παίξει νεοταξικός στους νεοταξικούς, αντι-νεοταξικός στους "αντί", σατανικός στους σατανικούς και "άγγελος φωτός" στους αγαθούς. Λύκος στους λύκους και πρόβατο στα πρόβατα. Γι' αυτό θέλει μεγάλη προσοχή και μάτια διαρκώς ανοιχτά.

Profile  

Unread postPosted: 07 Feb 2009, 23:20 
Editor
Editor

Has thanked: 167 time
Have thanks: 599 time
Παιδιά εκείνο τον καιρό που θα εμφανιστεί ο αντίχριστος οι χριστιανοί θα σκανδαλιστούν τόσο πολύ από τα τόσα πολλά καλά που θα κάνει ο αντίχριστος που θα κλονιστεί η πίστη προς τον Ιησού Χριστό, και θα λέγουν οι χριστιανοί , μα δεν θες να είναι αυτός ο Χριστός? μήπως ο άλλος αυτός που σταύρωσαν δεν ήταν ο πραγματικός μεσσίας και καλός τον σταύρωσαν ; θα κλονιστεί η πίστη μας παιδιά που πολλοί χριστιανοί θα αμφιβάλουν για τον Ιησού Χριστό.
το είπε ο Κύριος μας ,και δώσουσι σημεία μεγάλα και τέρατα, ώστε πλανήσαι, ει δυνατόν, και τους εκλεκτούς. Ματθαίος κδ.στ.24
Ο Θεός να μας βοηθήσει παιδιά γιατί όταν εμφανιστεί ο αντίχριστος πρέπει να έχομε μεγάλη ταπείνωση και μετάνοια, να προσευχόμαστε συνεχώς με το κεφάλι κάτω στην Γη , διότι εκείνες της μέρες στους εγωιστές και μακράν του Θεού Ανθρώπους ο Θεός θα τους στείλει ενέργεια πλάνης για να πιστέψουν στον αντίχριστο αφού δεν δέχτηκαν τον Ιησού Χριστό για Θεό τους . διαβάστε τον Παύλο προς Θεσσαλονικείς κεφ.β΄ ο Θεός να είναι μαζί μας παιδιά .

Profile  

Unread postPosted: 08 Feb 2009, 16:47 
Advanced Member
Advanced Member

Θυμάστε αυτό που είχε πει ο Μέγας Βασίλειος (?)...? Δεν θα ήθελε να προλάβει τις έχατες μέρες, γιατί φοβόταν μήπως χάσει την πίστη του! Φυσικά, δεν παίζει να φοβόταν μήπως τον βασανίσουν, αυτό το αντέχουν όλοι οι Άγιοι...και μάλιστα με χαρά τρέχουν να μαρτυρήσουν για τον Χριστό!
Εμάς θα είναι ύπουλο μαρτύριο... Χτες πέρασα ένα κι απορώ πως άντεξα. Άρχισε μία θρησκευτική συζήτηση με δύο φίλους μου και ήταν πραγματικά απαίσιο. Σκέφτηκα να αποστατήσω κιόλας, δεν ξέρω... Νιώθω μειονεκτικά που είμαι Χριστιανός. Δεν ξέρω πόσο ακόμα θα κρατήσω, όλοι φεύγουν μακριά Του σιγά-σιγά...

Τουλάχιστον είστε κι εσείς εδώ (αν και δεν είστε κοντά μου πραγματικά) κι έχω μια παρηγοριά. Όσο υπάρχει ένας Χριστιανός στον κόσμο θα μπορώ να είμαι κι εγώ. Μόνος μου δεν θα αντέξω.

Αυτά...κι ο Κύριος μεθ' ημών.

Profile  

Unread postPosted: 08 Feb 2009, 19:47 
Editor
Editor

Has thanked: 167 time
Have thanks: 599 time
Φίλε GammaRay να νιώθεις υπεροχή που είσαι χριστιανός, και όταν κλονίζετε η πίστη σου και πας να αποστατήσεις να θυμάσαι τον λόγω του Χριστού που είπε, και δια το πληθυνθήναι την ανομίαν ψυγήσεται η αγάπη των πολλών. ο δε υπομείνας εις τέλος, ούτος σωθήσεται. :happyyyy:

Profile  

Unread postPosted: 09 Feb 2009, 12:30 
Advanced Member
Advanced Member

Το Post του αντίχριστου είναι επίκαιρο πάντως!! :mad:

-="Ελλην" σημαίνει Φώς καί Πνεύμα. Σημαίνει Ανθρωπος καί Εξανθρωπιστής. Σημαίνει Αρετή καί Κάλος κι Ανδρεία. Σημαίνει Ελευθερία καί Δίκαιον καί σεβασμό Ετεροδόξων. "Ελλην" σημαίνει Αρμονία καί Ηθος καί Ερως γιά τήν Φύση καί τόν Κόσμο. Βαρύ τό φορτίο τής κληρονομιάς ενός τέτοιου ονόματος καί λίγοι έχουν τό δικαίωμα νά τό φέρουν.''=-

-="ΟΥΚ ΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΙΕΡΑ ΟΠΛΑ ΟΥΔΕ ΛΕΙΨΩ ΤΟΝ ΠΑΡΑΣΤΑΤΗΝ ΟΠΟΥ ΑΝ ΣΤΟΙΧΗΣΩ ΑΜΥΝΩ ΔΕ ΚΑΙ ΥΠΕΡ ΙΕΡΩΝ ΚΑΙ ΟΣΙΩΝ ΚΑΙ ΟΥΚ ΕΛΑΤΤΩ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ, ΠΛΕΙΩ ΔΕ ΚΑΙ ΑΡΕΙΩ.''=-

-=BOYS DONT FORGET THAT BEST YOUR POST COUNT THE BIGGER YOUR PENIS GETS=-

Image
Image

Profile  

Unread postPosted: 10 Feb 2009, 00:28 
Επίτιμο Μέλος
Επίτιμο Μέλος

Νιωθω υπεροχα να δηλωνω Χριστιανος....ενω λιγοι πλεον πιστευουν στις μερες μας,ολοι ασχολουνται με τον χριστιανισμο και κανουν τους εξυπνους....ενω κανεις δεν πιστευει ολοι βριζουν τον Χριστο και την παναγια...Ενω κανεις δεν πιστευει στις δυσκολες στιγμες λενε Θεε μου βοηθα με...
Δεν θελω να ανοιγω με πολλους φιλους την κουβεντα γιατι ξερω που καταληγουμε παντα..Με βγαζουν κολλημενο αγραμματο στην ουσια επειδη πιστευω...Απλα δεν δινω σημασια..
Οπως ελεγε και ο Αγ.Αντωνιος...Τις ημερες εκεινες οι τρελοι θα λενε τους λογικους τρελους...Αυτο γινεται σημερα..

Profile  

Unread postPosted: 05 Mar 2009, 11:24 
Good Poster
Good Poster

Have thanks: 1 time
Ένας φίλος μου (οικονομικά ευκατάστατος) Θρησκόληπτος δηλώνει Χριστιανός Ορθόδοξος… κάθε Κυριακή πάει εκκλησία ( τρέχει και το παιδάκι του 6 χρονών πρωινιάτικα , λες και έχει τις αμαρτίες )… του λέω λοιπόν σε μια συζήτηση , Γιατί δεν πουλάς την B.M.W. που έχει στο γκαράζ ? ( έχει και άλλο 1 αυτοκίνητο ) και με τα λεφτά αυτά να κάνεις μια φιλανθρωπία που θα την ξέρεις μόνο εσύ κανένας άλλος ( όχι φυσικά να δώσεις τα λεφτά στην εκκλησία ) π.χ. να βοηθήσεις κάποιον άριστο να σπουδάσει, ένα φυλακισμένο να επανέλθει ή ότι άλλο πιστεύεις εσύ … απλά με έστειλε στον Διάολο… Φίλοι μου ΔΕΝ είναι χριστιανός αυτός που απλά το δηλώνει, αυτός που τον Βάφτισαν υποχρεωτικά χωρίς να το επιλέξει και να το διδαχθεί σε ηλικία 2 ετών ! ! ! Όχι, Υποκριτές είμαστε όλοι μας , εξαργυρώνουμε τις αμαρτίες και τις τύψεις μας με την Ταυτότητα του χριστιανού… Δεν αγαπάμε αλλήλους , ΔΕΝ συγχωρούμε τους εχθρούς μας ( δείτε πόσες μηνύσεις γίνονται κάθε χρόνο ) ΔΕΝ αγαπάμε, Λατρεύουμε τα υλικά αγαθά, δεν κάνουμε αγαθοεργίες, ΔΕΝ κάνουμε καμία Θυσία και για κανένα, Όχι φίλοι μου Ο χριστιανισμός σαν ΕΠΙΣΗΜΗ θρησκεία ΑΠΕΤΥΧΕ απλά γιατί ξέφυγε από τον αρχικό σκοπό του Ιδρυτή της … και έγινε εργαλείο κρατών , κυβερνήσεων και σκοτεινών δυνάμεων… Για όλα αυτά Υποκριτές όλοι μας , θα Ξαναέρθει ο Χριστός , Ως Τιμωρός αυτή τη φορά, γιατί καπηλευτήκαμε και προδώσαμε όσα μας δίδαξε… Και τότε ο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του….

Profile  

Unread postPosted: 05 Mar 2009, 11:35 
Webmaster
Webmaster

Has thanked: 49 time
Have thanks: 151 time
Highscores: 3
Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο!

Truth

Image

Profile  

Unread postPosted: 05 Mar 2009, 22:14 
Administrator
Administrator

Has thanked: 119 time
Have thanks: 232 time
Highscores: 9
Billy... :mad: :mad: :mad:

καί τα γόνατά τους θα λυγίσουν,
οι τρανοί σου
καί θα γίνουν των ραγιάδων
οι ραγιάδες...

Κωστής Παλαμάς
«Ο Δωδεκάλογος του Γύφτου»

Profile  

Unread postPosted: 06 Mar 2009, 00:23 
Moderator
Moderator

Has thanked: 135 time
Have thanks: 244 time
billykasis wrote:
Ένας φίλος μου (οικονομικά ευκατάστατος) Θρησκόληπτος δηλώνει Χριστιανός Ορθόδοξος… κάθε Κυριακή πάει εκκλησία ( τρέχει και το παιδάκι του 6 χρονών πρωινιάτικα , λες και έχει τις αμαρτίες )… του λέω λοιπόν σε μια συζήτηση , Γιατί δεν πουλάς την B.M.W. που έχει στο γκαράζ ? ( έχει και άλλο 1 αυτοκίνητο ) και με τα λεφτά αυτά να κάνεις μια φιλανθρωπία που θα την ξέρεις μόνο εσύ κανένας άλλος ( όχι φυσικά να δώσεις τα λεφτά στην εκκλησία ) π.χ. να βοηθήσεις κάποιον άριστο να σπουδάσει, ένα φυλακισμένο να επανέλθει ή ότι άλλο πιστεύεις εσύ … απλά με έστειλε στον Διάολο… Φίλοι μου ΔΕΝ είναι χριστιανός αυτός που απλά το δηλώνει, αυτός που τον Βάφτισαν υποχρεωτικά χωρίς να το επιλέξει και να το διδαχθεί σε ηλικία 2 ετών ! ! ! Όχι, Υποκριτές είμαστε όλοι μας , εξαργυρώνουμε τις αμαρτίες και τις τύψεις μας με την Ταυτότητα του χριστιανού… Δεν αγαπάμε αλλήλους , ΔΕΝ συγχωρούμε τους εχθρούς μας ( δείτε πόσες μηνύσεις γίνονται κάθε χρόνο ) ΔΕΝ αγαπάμε, Λατρεύουμε τα υλικά αγαθά, δεν κάνουμε αγαθοεργίες, ΔΕΝ κάνουμε καμία Θυσία και για κανένα, Όχι φίλοι μου Ο χριστιανισμός σαν ΕΠΙΣΗΜΗ θρησκεία ΑΠΕΤΥΧΕ απλά γιατί ξέφυγε από τον αρχικό σκοπό του Ιδρυτή της … και έγινε εργαλείο κρατών , κυβερνήσεων και σκοτεινών δυνάμεων… Για όλα αυτά Υποκριτές όλοι μας , θα Ξαναέρθει ο Χριστός , Ως Τιμωρός αυτή τη φορά, γιατί καπηλευτήκαμε και προδώσαμε όσα μας δίδαξε… Και τότε ο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του….

Φίλε Βασίλη,
Θεωρείς υποκριτή έναν βιοπαλαιστή που δεν δίνει τον έναν χιτώνα του, που ενδεχομένως να κόπιασε πολύ για να τον αποκτήσει, και δεν αναφέρεσαι στα περιουσιακά στοιχεία της Εκκλησίας που παραμένουν άρτια και αυγατίζουν.
Οπωσδήποτε, δεν ερωτάται κανείς όχι μόνο για το ποιά θρησκεία θα πρέπει να ακολουθήσει στη ζωή του, αλλά και για την εθνικότητα που θα στιγματίσει τη ζωή του. Και λέω "στιγματίσει" γιατί υπάρχουν πολίτες κάποιων κρατών που μόνο ως κατάρα βλέπουν αυτήν την εθνικότητα στην ταυτότητά τους.
Κράτος και θρησκεία λοιπόν, σε δένουν από μικρό, για να μην προλάβεις να ξεφύγεις και χάσουν κάποιον φόρο ή οβολό. Κοινώς, όχι μόνο για να σε ελέγχουν, αλλά και για να σε "αρμέγουν".
Οι υλιστικές αυτές επιδιώξεις των δύο κέντρων εξουσίας, τί σχέση έχουν με την πραγματική έννοια του Χριστιανισμού?
Αν νομίζεις ότι ο Χριστιανισμός απέτυχε, μια θρησκεία 2000 ετών, μάλλον απατάσαι οικτρά. Αυτά διδάσκουν οι Μουσουλμάνοι σε δορυφορικά αραβικά κανάλια, αυτά βγήκες να μας πεις? :bigthink:

Ο Πίνδαρος αναφέρει για τους μυημένους στα Μυστήρια των Καβείρων:
Ευτυχής εκείνος ο οποίος αφού είδε αυτό το θέαμα, κατέρχεται στα βάθη της Γης. Γνωρίζει το τέλος της ζωής, γνωρίζει την Θεία πηγή.

Profile  

Unread postPosted: 06 Mar 2009, 00:26 
Moderator
Moderator

Και δεν περίμενα με τίποτε να συμφωνήσουν μαζί σου τόσο πολύ ο Ωκεανός με την Ξενοκράτη. :-P

Ευτυχής εκείνος ο οποίος αφού είδε αυτό το θέαμα, κατέρχεται στα βάθη της Γης. Γνωρίζει το τέλος της ζωής, γνωρίζει την Θεία πηγή.

Profile  

Unread postPosted: 06 Mar 2009, 00:58 
Webmaster
Webmaster

Has thanked: 49 time
Have thanks: 151 time
Highscores: 3
Ξέρεις τι με ξενίζει; Ότι τόσο εσύ όσο και ο Βασίλης λέτε ακριβώς το ίδιο. Πως γίνεται να διαφωνείς με την άποψή σου;

Truth

Image

Profile  

Unread postPosted: 06 Mar 2009, 01:04 
Moderator
Moderator

Οι Οφθαλμίατροι του ΙΚΑ δεν φημίζονται. Δοκίμασε κάποιον του ΟΑΕΕ

Profile  

Post a new topicPost a reply Page 1 of 3   [ 44 posts ]
Go to page 1, 2, 3  Next