Change font size

Welcome
Τώρα που μας βρήκες θα ανακαλύψεις την Αλήθεια που μας κρύβουν επιμελώς
Tα θέματα πονάνε κάποιους που επιθυμούν να επιβάλουν την νέα τάξη και να συντηρούν τον κόσμο σε μια διαρκείς ύπνωση και ένα βαθύ σκοτάδι, προκειμένου να μην αντιδράσει στις προθέσεις τους και στο διεστραμμένο σχέδιό τους.

Πολλά συμβαίνουν γύρο μας, ακόμα και οι ποιο δύσπιστοι αντιλαμβάνονται οτι κάθε μέρα γίνονται αλλαγές και πολλές φορές ακατανόητες απο κοινούς ανθρώπους.

Κάτι δεν πάει καλά.

Κάποια θέματα θα σας προβληματίσουν, αν δεν έχετε προβληματιστεί ακόμα.

Κάποια τα έχετε απλώς ακούσει αλλά δεν δώσατε σημασία ή σας τα πέρασαν με μαεστρία ώστε να μην αντιδράσετε.

Εμείς προσπαθούμε να Εμβαθύνουμε στα θέματα αυτά.
Πιστεύουμε οτι μας αφορούν όλους και οτι δεν μας ρωτάνε όταν παίζουν με το μέλλον το δικό μας και των παιδιών μας.

Η γνώση είναι προς όλους και όχι μόνο για τον εαυτό μας.

Τα συμπεράσματα τα αφήνουμε σε εσάς μιας και όλα τα συμπεράσματα είναι υποκειμενικά.

Επιθυμούμε να μας βοηθήσετε στην προσπάθεια να μεγαλώσουμε την θεματολογία μας και να συμβάλετε με τους προβληματισμούς σας, με την γνώση σας και τη γνώμη σας στην ελεύθερη έκφραση των ιδεών.

Γίνε μέλος στο φόρουμ και βοήθησε να διαδοθούν και οι δικές σου αλήθειες, γνώσεις και εμπειρίες!

Post a new topicPost a reply Page 1 of 6   [ 106 posts ]
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject: Άλλος ένας ψευδοπροφήτης των ημερών...
Unread postPosted: 27 Feb 2009, 00:59 
Επίτιμο Μέλος
Επίτιμο Μέλος

Has thanked: 132 time
Have thanks: 99 time
Η είδηση από το troktiko:

Quote:
Απίστευτο! Ψευτοπροφήτη που ισχυρίζεται ότι ΑΝΕΣΤΗΣΕ βρέφος προβάλουν τα "ΝΕΑ"

Η ...σοβαρή εφημερίδα "Νεα" προβάλει σήμερα έναν...ψευτοπροφήτη που μιλάει για ανώτερη θέση στον 12ο Ουρανό και άλλα παλαβά! Λέει ότι ...ανέστησε και βρέφος ενώ δέχεται κόσμο στο σπίτι του.

«Από μικρός μού άρεσε να παρατηρώ τους ανθρώπους και να βλέπω μέσα τους. Να διαβλέπω», λέει ο ...προφήτης κ. Ιωάννης Τσάτσαρης, συγγραφέας και γνωσιολόγος- ερευνητής, όπως αυτοπροσδιορίζεται στους δεκάδες οπαδούς και φίλους του.
«Γνώριζα πως αισθάνονταν οι άνθρωποι, και ας έλεγαν άλλα τις περισσότερες φορές. Μπορούσα εύκολα να ξεχωρίσω αν κάποιος μού έλεγε αλήθεια ή ψέματα. Στα έξι μου, έτυχε να βρίσκομαι σε ένα γειτονικό μας σπίτι και παρακολουθούσα τους συγγενείς ενός βρέφους που το είχαν για νεκρό να οδύρονται. Θυμάμαι πως το κοίταξα επίμονα και εκείνο ξαναζωντάνεψε. Όλα αυτά ήταν σημάδια που σταθερά με οδήγησαν στον δρόμο της γνώσης».
Ο κ. Τσάτσαρης υποστηρίζει ότι...
διατηρεί «άμεσες επικοινωνιακές σχέσεις με τις Φωτεινές Ιερές Θέσεις του Δημιουργού με μια ειδική προσευχή»- και δεν είναι ο μόνος που πιστεύει κάτι τέτοιο. Ο ψυχίατρος κ. Αθ. Βορεάκος έχει πειστεί για τις ιδιαίτερες ικανότητές του. «Τον γνωρίζω πάνω από 20 χρόνια.

ΧΑΙΚΑΛΗΣ: "Εμένα με έπεισε"

«Θεωρώ απόλυτα θετική τη γνωριμία μου μαζί του και τον ίδιο σημαντικό άνθρωπο με αξιόλογο έργο, που δεν θέλει να επιβάλει τις απόψεις και τα πιστεύω του. Εμένα, ωστόσο με έπεισε» τονίζει ο ηθοποιός κ. Παύλος Χαϊκάλης.

Εκατοντάδες φίλοι του τον επισκέπτονται κάθε Σάββατο στο εξοχικό του σπίτι στο Κιάτο για να του θέσουν ερωτήματα και να φάνε όλοι μαζί. Όλοι τον προσφωνούν Κύριο, με κάπα κεφαλαίο, και σηκώνονται όρθιοι όταν μπαίνει. Πρώτα γίνεται η διδασκαλία, ακολουθούν οι ερωτήσεις, οι απαντήσεις, η προσευχή από τον οικοδεσπότη και μετά το γεύμα.

«Τον κ. Ιωάννη Γ. Τσάτσαρη τον γνώρισα πριν από δέκα χρόνια, όταν ήμουν τελειόφοιτη της Νομικής. Όλο αυτό το χρονικό διάστημα η ζωή μου έχει αλλάξει» υποστηρίζει η αντεισαγγελέας κ. Ελένη Μιχαλοπούλου. «Πέραν του γεγονότος ότι με βοήθησε όχι μόνο να τελειώσω τη σχολή μου, αλλά να τελειώσω και το Τμήμα Κοινωνιολογίας της Παντείου και να επιτύχω στην Εθνική Σχολή Δικαστών. Μέσα από τα βιβλία και τις συμβουλές του βρήκα τον μίτο της Αριάδνης για τα εσωτερικά μου θέματα. Μέσα από τα βιβλία και τις συζητήσεις μαζί του άρχισα να καταλαβαίνω το νόημα της ζωής εδώ στη Γη, να ανακαλύπτω τις αιτίες των φόβων μου, να λύνω έναν έναν τους κόμπους που με κρατούσαν δεμένη στα συμπλέγματά μου».

Η απάντηση από την «Ανώτερη Θέση στον 12ο ουρανό»

ΓΙΑ ΤΟΝ Ι. ΤΣΑΤΣΑΡΗ τα πράγματα έχουν ξεκαθαρίσει: δεν υπάρχει ένα, αλλά τουλάχιστον 200 Σύμπαντα με 5, 7, 9 ή και 12 γαλαξίες. «Το πιο ουσιαστικό είναι να γνωρίζουμε ότι υπάρχει το Άνω Σύμπαν, το ενδιάμεσο, όπως η Γη, και το Κάτω Σύμπαν», ισχυρίζεται.

«Όσοι προέρχονται από το Άνω Σύμπαν βρίσκονται στο ενδιάμεσο για να φέρουν σε πέρας μία αποστολή ενώ όσοι βρίσκονται στο Κάτω αγωνίζονται να εξελιχθούν για να ανέλθουν». «Όταν τον γνώρισα πριν από 10 χρόνια ήμουν σε κακή ψυχολογική κατάσταση. Η γνωριμία μου μαζί του με έκανε να καταλάβω καλύτερα τον εαυτό μου και να νιώθω πιο καλά. Τότε μού έλεγε και για την οικονομική κρίση που θα ξεσπούσε στην Αμερική. Όταν ενέσκηψε, ήταν άλλη μία τρανταχτή απόδειξη της γνώσης του», λέει η κ. Δανάη Μανουσάκη.

link: http://troktiko.blogspot.com/2009/02/blog-post_7968.html

Δύο λέξεις μόνο μου ήρθαν αυθόρμητα στο μυαλό μόλις τελείωσα την ανάγνωση: Τρίχες κατσαρές. Και βεβαίως όσον αφορά τους χριστιανούς, είναι σαφές το ασύμβατο με τη χριστιανική πίστη. Διότι κατά τη ρήση του Ιησού Χριστού:

Quote:
Οὐδεὶς δύναται δυσὶ κυρίοις δουλεύειν ἢ γὰρ τὸν ἕνα μισήσει καὶ τὸν ἕτερον ἀγαπήσει ἢ ἑνὸς ἀνθέξεται καὶ τοῦ ἑτέρου καταφρονήσει. οὐ δύνασθε θεῷ δουλεύειν καὶ μαμωνᾷ. (Μθ 6,24)

Πώς λοιπόν αποκαλούν αυτόν "Κύριο" (με "Κ" κεφαλαίο), σηκώνονται όρθιοι όταν μπαίνει και τα λοιπά αηδιαστικά..; Άλλος ένας ψευδοπροφήτης... και κάτι μου λέει πως έπονται πολλοί ακόμα.

Profile  

Post subject: Re: Άλλος ένας ψευδοπροφήτης των ημερών...
Unread postPosted: 27 Feb 2009, 01:15 
Webmaster
Webmaster

Has thanked: 49 time
Have thanks: 151 time
Highscores: 3
Πω, πω, πω ψέματααααα;
Τι είναι τούτος;

Truth

Image

Profile  

Unread postPosted: 27 Feb 2009, 01:41 
Επίτιμο Μέλος
Επίτιμο Μέλος

Has thanked: 155 time
Have thanks: 207 time
τα νεα ηταν η εφημεριδα με το νερο του καματερου :| :| :| :|

*«Τις εμφανείς πλέον κλιματικές αλλαγές κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού σε όλη την υφήλιο διαδέχτηκαν οι φωτιές στην Ευρώπη, ακολούθησαν στην Πελοπόννησο, ελπίζω να μην τις ξεχάσαμε κιόλας. Πριν από λίγο καιρό ζήσαμε τον μεγαλύτερο, όπως είπαν, σεισμό που έγινε ποτέ στον πλανήτη Γη, στην Ινδονησία, με 8,4 της κλίμακας Ρίχτερ· κατόπιν, εμφανίστηκε στο Περού «η εξωγήινη ασθένεια», όπως την αποκάλεσαν, από τις αναθυμιάσεις ενός κρατήρα· στη συνέχεια, πλημμύρες στη Σλοβενία, στη Γερμανία, στην Ισπανία, τυφώνες στην Κίνα, στο Βιετνάμ, δυστυχήματα, τραγωδίες, έκρηξη ηφαιστείου στην Υεμένη, τοξικά ψάρια από τη Μαύρη Θάλασσα, μόλυνση του νερού και δηλητηριάσεις από μολυσμένα τρόφιμα. Ο συγγραφέας κ. Ιωάννης Γ. Τσάτσαρης όλα αυτά τα έχει αποκαλύψει χρόνια πριν! Ο,τι έχει πει αποδεικνύεται στην καθημερινή πρακτική της ζωής.

Πού είστε τόσα χρόνια εσείς, που η αποστολή σας είναι να διερευνάτε, να παρατηρείτε τα πάντα με περιέργεια και να τα κάνετε γνωστά στον κόσμο; Μήπως δεν εκπληρώνετε σωστά το κοινωνικό λειτούργημα που έχετε αναλάβει αυτόβουλα, ως ειδικοί προστάτες και πληροφοριοδότες των κοινωνιών της Γης, την κρίσιμη και ειδική αυτή εποχή, απέναντι στην ανθρωπότητα;».

Δήμητρα Χατζηαγγελάκη

Καθηγήτρια Πολιτικών - Νομικών Επιστημών και Γαλλικής Γλώσσας - Φιλολογίας :P

απο την ελευθεροτυπια online

τελικα οσο περισσοτερο σπουδασμενος εισαι τοσο πιο ευκολα πεφτεις θυμα σε αγυρτες :bigthink:

Last edited by ahnte on 27 Feb 2009, 12:22, edited 2 times in total.

Profile  

Unread postPosted: 27 Feb 2009, 01:45 
Webmaster
Webmaster

Ακριβώς διότι ο πνευματικά μορφωμένος δεν συνεπάγεται και ψυχικά μορφωμένος, αλλά τείνει προς το αντιστρόφως ανάλογο!
Το ζητούμενο είναι η ισσοροπία, αλλά ποιος την διαθέτει;

Truth

Image

Profile  

Unread postPosted: 27 Feb 2009, 11:38 
Administrator
Administrator

Has thanked: 119 time
Have thanks: 232 time
Highscores: 9
... Κι ακόμα δεν έχουμε δει και ακούσει τίποτα! Έπεται και συνέχεια...

καί τα γόνατά τους θα λυγίσουν,
οι τρανοί σου
καί θα γίνουν των ραγιάδων
οι ραγιάδες...

Κωστής Παλαμάς
«Ο Δωδεκάλογος του Γύφτου»

Profile  

Unread postPosted: 27 Feb 2009, 12:26 
Webmaster
Webmaster

Σήμερα τον είχαν και τα πρωινάδικα!
Μην χάσουν το κελεπούρι!

Truth

Image

Profile  

Unread postPosted: 27 Feb 2009, 12:38 
Advanced Member
Advanced Member

Has thanked: 0 time
Have thanks: 16 time
Mόνο αηδία μου έρχεται με κάτι τέτοια άτομα............!!!

Άμα θέλει να τον αποκαλούνε κύριο έστω και με μικρό κ...........να μη βγαίνει στα κανάλια και στις εφημερίδες.......και να σταματήσει τα ύποπτα δείπνα!!!

'Αει σηχτηρ πια.........!!!

-="Ελλην" σημαίνει Φώς καί Πνεύμα. Σημαίνει Ανθρωπος καί Εξανθρωπιστής. Σημαίνει Αρετή καί Κάλος κι Ανδρεία. Σημαίνει Ελευθερία καί Δίκαιον καί σεβασμό Ετεροδόξων. "Ελλην" σημαίνει Αρμονία καί Ηθος καί Ερως γιά τήν Φύση καί τόν Κόσμο. Βαρύ τό φορτίο τής κληρονομιάς ενός τέτοιου ονόματος καί λίγοι έχουν τό δικαίωμα νά τό φέρουν.''=-

-="ΟΥΚ ΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΙΕΡΑ ΟΠΛΑ ΟΥΔΕ ΛΕΙΨΩ ΤΟΝ ΠΑΡΑΣΤΑΤΗΝ ΟΠΟΥ ΑΝ ΣΤΟΙΧΗΣΩ ΑΜΥΝΩ ΔΕ ΚΑΙ ΥΠΕΡ ΙΕΡΩΝ ΚΑΙ ΟΣΙΩΝ ΚΑΙ ΟΥΚ ΕΛΑΤΤΩ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ, ΠΛΕΙΩ ΔΕ ΚΑΙ ΑΡΕΙΩ.''=-

-=BOYS DONT FORGET THAT BEST YOUR POST COUNT THE BIGGER YOUR PENIS GETS=-

Image
Image

Profile  

Unread postPosted: 28 Feb 2009, 13:20 
Guest
Guest

Have thanks: 0 time
oceangr2 wrote:
Σήμερα τον είχαν και τα πρωινάδικα!
Μην χάσουν το κελεπούρι!

:P Τα πρωινάδικα με τέτοιες ειδήσεις τρέφονται. Όλα τα ουφο μπορούν να λένε ότι είναι προφήτες, γιατί ότι δηλώσεις είσαι, αλλά ότι ανάστησε και άνθρωπο πρώτη φορά το ακούω. Ελπίζω η τελευταία. :eleos :

Profile  

Unread postPosted: 05 Mar 2009, 11:34 
Good Poster
Good Poster

Have thanks: 1 time
Φίλοι μου ο μόνος άνθρωπος που αναστηθεί ήταν ο Λάζαρος. Αλλά και σ αυτή την περίπτωση ο Χριστός ρώτησε πόσες μέρες έχει που πέθανε ? γιατί ήξερε ότι μετά από ένα χρονικό διάστημα ΔΕΝ θα μπορούσε ούτε ο ίδιος να τον επαναφέρει στην Ζωή. Αλλά ακόμα και σ’αυτή την περίπτωση Δεν έχουμε Ιστορική καταγραφή, αλλά την περιγραφή μέσα από τα Ευαγγελία , και το κυριότερο καμία περιγραφή από τον Λάζαρο που πήγε και τι είδε… Έτσι είναι Κοσμογονικά αδιαπραγμάτευτο ότι μετά την οριστική αναχώρηση από αυτή την Ζώή ΔΕΝ υπάρχει καμία επιστροφή…

Profile  

Unread postPosted: 16 Mar 2009, 01:16 
Master Member
Master Member

Has thanked: 54 time
Have thanks: 74 time
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ "ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ" ΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΛΑ.

Profile  

Unread postPosted: 16 Mar 2009, 15:00 
Poster
Poster

Have thanks: 5 time
παιδια χωρις παρεξηγηση
μονο Ο ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣ μπορει καποιον να αναστησει
ολοι αυτοι που παρουσιαζονται και λενε διαφορα τετοια
προκειται περι επικυνδυνων ατομων και μονο
ασε για τα καναλια που εξυπηρετουν συμφεροντα
μασονους-αιρεσεις κλπ.
οσο για τα περισοτερα ατομα απο τον χωρο της τηλεορασης
συνηθως ανηκουν και αυτα σε διαφορες αιρεσεις
αρα αστα να πανε.
βεβαια αυτος μπορει να λεει οτι θελει
οτι εχει ιδιαιτερες δυναμεις κλπ.
το θεμα ειναι να μην τα χαβουν διαφορα κουτορνηθια.

Profile  

Unread postPosted: 16 Mar 2009, 20:43 
Advanced Member
Advanced Member

Have thanks: 3 time
Όταν πρόκειται για τον Χριστό όλα είναι νεκροφάνεια, αλλά όταν παίζει ο ψευδοπροφήτης τότε έχει γίνει κι είναι 100% αληθινό. :eleos :

Πίστη, αγάπη, ελπίδα...όλα τα άλλα σβήνουν...

Profile  

Unread postPosted: 19 Mar 2009, 20:35 
Guest
Guest

rigaselias wrote:
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ "ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ" ΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΛΑ.

:mad:
Δεν το διαλαλούν στα κανάλια σκοπεύοντας σε υλικά (ευρά) αγαθά.
:twisted:

Profile  

Unread postPosted: 30 Mar 2009, 18:09 
Good Poster
Good Poster

Have thanks: 1 time
Το [b]2060 το τέλος του κόσμου[/b] :laughter: Το 2060 θα έρθει το τέλος του κόσμου, σύμφωνα με προβλέψεις του Ισαάκ Νεύτων. Σε μία επιστολή του, που χρονολογείται από το 1704 και εκτίθεται μαζί με άλλα χειρόγραφά του στο Εβραϊκό Πανεπιστήμιο της Ιερουσαλήμ, ο Νεύτων, ο οποίος εκτός από τη φυσική και την αστρονομία διέπρεψε κι ως θεολόγος κι 'αλχημιστής', ασχολείται με μία σειρά περίπλοκων υπολογισμών, με βάση ένα εδάφιο από τη Βίβλο, παρμένο από το Βιβλίο του Δανιήλ. Σύμφωνα με τους αλγόριθμούς του, θα πρέπει να κυλήσουν 1260 χρόνια από την επανίδρυση της Αγίας Ρωμαϊκής Αυτοκρατορίας από τον Καρλομάγνο έως το τέλος του κόσμου.

Τα χειρόγραφα αυτά είχαν παρουσιαστεί για πρώτη φορά στο κοινό το 1969 στα πλαίσια μίας έκθεσης με τίτλο "Τα μυστικά του Ισαάκ Νεύτωνος".

Η εθνική βιβλιοθήκη του Εβραϊκού Πανεπιστημίου έχει στη διάθεσή της αρκετά χειρόγραφα του μεγάλου σοφού (που έζησε από το 1642 έως το 1727 και είναι παγκοσμίως γνωστός για τις μελέτες του πάνω στο βαρυτικό σύστημα της Γης, τους παγκόσμιους νόμους του Σύμπαντος, και τις μελέτες του για τον διαφορικό λογισμό) χάρις στο κληροδότημα ενός πλούσιου συλλέκτη.

Image

Profile  

Unread postPosted: 30 Mar 2009, 22:21 
Poster
Poster

gamma ray:Όταν πρόκειται για τον Χριστό όλα είναι νεκροφάνεια, αλλά όταν παίζει ο ψευδοπροφήτης τότε έχει γίνει κι είναι 100% αληθινό. :mad:

Profile  

Unread postPosted: 25 Apr 2009, 17:45 
New Member
New Member

Ο Χριστος δεν ρωτησε ποσες μερες εχει ο λαζαρος,για να δει αν μπορει να τον επαναφερει(ηξερε ποσες μερες ηταν νεκρος,ειναι ο θεος φιλε μου billykasis)αλλα ρωτησε για να πιστεψεις εσυ και ολοι μας οτι ειναι η ανασταση και η ζωη,αλλωστε λεμε στο πιστευω''προσδοκω ανασταση νεκρων''και θα αναστησει ολους τους απο αιωνος νεκρους στη δευτερα παρουσια του.οσο για τον ψευδοπροφητη τι να πω,τα ειπε ο Χριστος πριν 2000 χρονια''εγερθησονται ψευδοχριστοι και ψευδοπροφητες και δωσουσι τερατα και σημεια ει δυνατον πλανησαι τους εκλεκτους''

Profile  

Unread postPosted: 07 May 2009, 00:24 
Great Poster
Great Poster

Οι άνθρωποι που έχουν δυνατά και πραγματικά χαρίσματα δεν προσπαθούν να
εξυψωθούν δίνοντας συνεντεύξεις δηλώνοντας ότι κάνουν διάφορα καλά. Μια
πολύ καλή επιβεβαίωση γι'αυτό μπορούμε να βρούμε και στο Ευαγγέλιο.

Κατά Λουκά, κεφάλαιο ΙΗ΄ παράγραφοι από 10 έως 14 - Η παραβολή Του Τελώνη και Φαρισαίου:

«Δύο άνθρωποι ανέβηκαν στο ναό για να προσευχηθούν. Ο ένας ήταν Φαρισαίος κι ο άλλος τελώνης.
Ο Φαρισαίος στάθηκε επιδεικτικά κι έκανε την εξής προσευχή σχετικά με τον εαυτό του: «Θεέ μου, σ΄
ευχαριστώ που εγώ δεν είμαι σαν τους άλλους ανθρώπους άρπαγας, άδικος, μοιχός, ή και σαν αυτόν
εδώ τον τελώνη. Εγώ νηστεύω δύο φορές την εβδομάδα και δίνω στο ναό το δέκατο απ΄ όλα τα
εισοδήματά μου». Ο τελώνης, αντίθετα, στεκόταν πολύ πίσω και δεν τολμούσε ούτε τα μάτια του να
σηκώσει στον ουρανό. Χτυπούσε το στήθος του και έλεγε: «Θεέ μου, σπλαχνίσου με τον αμαρτωλό».
Σας βεβαιώνω πως αυτός έφυγε για το σπίτι του αθώος και συμφιλιωμένος με το Θεό, ενώ ο άλλος όχι·
γιατί όποιος υψώνει τον εαυτό του θα ταπεινωθεί, κι όποιος τον ταπεινώνει θα υψωθεί».

Σε αυτήν την περίπτωση που ο κύριος Ιωάννης Τσάτσαρης που δίνει συνεντεύξεις,
εξυψώνοντας τον εαυτό του λέγοντας διάφορα, ποιόν από τους 2 ρόλους παίρνει;
Το ρόλο του Φαρισαίου ή το ρόλο του Τελώνη; Τι λέτε;

:o :o :o

Profile  

Unread postPosted: 07 May 2009, 10:28 
Great Poster
Great Poster

Has thanked: 32 time
Have thanks: 5 time
:eleos : :eleos : :eleos :

Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC +

Profile  

Unread postPosted: 07 May 2009, 11:57 
Webmaster
Webmaster

Όποιος έχει χάρισμα το αποδίδει στον Θεό και όχι στον εαυτό του, όταν γίνει αντιληπτό απο τους γύρω!

Truth

Image

Profile  

Unread postPosted: 07 May 2009, 21:28 
Great Poster
Great Poster

Has thanked: 42 time
Have thanks: 8 time
Highscores: 65
Συμφωνώ απόλυτα. Τίποτα δέν γίνεται δίχως τήν Χάρη Του!

''Όπου Υπάρχει Ένα Θέλω, Υπάρχει Ένας Δρόμος...''

Profile  

Post a new topicPost a reply Page 1 of 6   [ 106 posts ]
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next